UWAGA! Zmiana zasad konkursu: każdy może sam wybrać, którą potrawę z mojego bloga przyrządzi.

Jak być może zauważyliście, od pewnego czasu przy przepisach zamieszczam przycisk Listonic: Zamień na listę zakupów. To bardzo wygodna i darmowa możliwość zredagowania własnej listy zakupów, którą potem można sobie wydrukować lub przesłać na telefon komórkowy swój albo kogoś bliskiego, kto akurat jest w sklepie 🙂 Ponieważ czytelnicy mojego bloga klikali trochę w te przyciski, pojawiła się dla Was możliwość wygrania nagrody od serwisu Listonic.

Wystarczy, że przyrządzicie dowolną potrawę z mojego bloga i opiszecie Waszą wersję wybranego dania. Wybiorę dwa najciekawsze moim zdaniem opisy. Zdjęcia potrawy są mile widziane 🙂 Wasze wersje zapisujcie w komentarzach do przepisu (koniecznie podajcie swój adres mailowy) lub wysyłajcie na mój adres: ola.cruz@wp.pl do 30 marca 2010. Chcecie wiedzieć więcej o konkursie – poczytajcie O co chodzi?

Każdy zwycięzca otrzyma Deco Pena firmy Lekue i upominek od serwisu Listonic.

Czy kiedykolwiek chcieliście mieć długopis piszący czekoladą? No to spełniamy Wasze kulinarne marzenia! Deco Pen to właśnie taki czekoladowy długopis. Doskonale sprawdza się przy dekorowaniu tortów, ciast, talerzy czy półmisków.

Jest świetnym pomocnikiem w kuchni, a jednocześnie genialną zabawką dla małych kucharzy. Dzięki niemu wyczarujecie im lody z kolorowym opisem, kanapki śmiejące się z talerza, a może miłosne wyznanie na torcie? Teraz to wszystko może znaleźć się na Twoich przysmakach.Tagi: