Wiem, że wśród Czytelników mojego bloga jest wielu fanów słodkości Wedla. Spieszę donieść, że właśnie trwa konkurs z batonami Tiramisu i Panna Cotta. Czy któryś z tych dwóch smaków jest Wam szczególnie bliski?

Oba batony Wedel: Tiramisu i Panna Cotta

Ja i moja rodzina uwielbiamy kuchnię włoską, więc i włoskie desery są naszymi ulubionymi. Zwykle kojarzą nam się z wakacyjnymi wyjazdami, słońcem, pięknymi pejzażami oraz spotkaniami ze znajomymi Włochami. Szczerze mówiąc nie wiem, który z dwóch słynnych włoskich deserów wolę. Wszystko zależy od nastroju i okoliczności. Najlepiej chyba mieć pod ręką oba 😉

Jeśli lubicie czekoladę oraz włoskie desery, to koniecznie zajrzyjcie na stronę desery.wedel.pl i dajcie się wciągnąć do czekoladowej zabawy. Przy okazji poznajcie Wargorra, jeśli jeszcze go nie widzieliście. Ten kosmita bardzo potrzebuje Waszej pomocy przy rozwiązaniu dylematu co wybrać, batonik Panna Cotta czy Tiramisu. Wystarczy nagrać króciutki filmik, aby wygrać jeden z dwóch voucherów na podróż do Włoch lub jeden ze stu megazestawów batoników.