Serdecznie zapraszam na konkurs 🙂

Do rozdania mam 3 blendery Bosch, ufundowane przez markę Knorr.

Blender Bosch od Knorra

Jeśli chcesz wziąć udział, wyślij na adres ola.cruz@2smaki.pl, przepis i zdjęcie potrawy, wykonanej przez Ciebie, z użyciem Bulionetki pieczeniowej. Może to być sos do mięsa lub ryby, zupa, gulasz, risotto – co tylko wpadnie Ci do głowy 🙂 Z nadesłanych przepisów ze zdjęciami wybiorę trzy zwycięskie, które opublikuję w podsumowaniu konkursu (wysyłając do mnie przepis i fotkę zgadzasz się na ich ewentualną publikację). Na Wasze przepisy czekam do 11 maja 2011. Wyniki ogłoszę 14 maja.

Jak zwykle jedna osoba może nadesłać więcej iż jeden przepis, ale nie przesadzajcie z ilością, bo bardziej docenię jeden świetny przepis niż kilka średnich.

UWAGA! (01.05.2011)

Dostaję od Was fajne przepisy, ale nie wykorzystują one Bulionetki pieczeniowej Knorr, tylko np. inne bulionetki Knorr. Niestety, takie przepisy nie spełniają warunków konkursu. Zajrzyjcie na stronę Knorra, żeby upewnić się jak wygląda Bulionetka pieczeniowa i czym różni się od innych Bulionetek.

Bulionetka pieczeniowa

Jeszcze kilka słów o nagrodzie:

Jest to blender ręczny Bosch, o mocy 600W, z końcówką miksującą mixxo quattro z 4 ostrzami. Do blendera dołączony jest pojemnik do miksowania z pokrywką oraz rozdrabniacz XL z nożem ze stali szlachetnej. Blender posiada 24 m-ce gwarancji fabrycznej.

Tagi: , ,