Zbliżają się Święta i coraz częściej myślimy czym obdarować naszych bliskich. Jeżeli macie wśród najbliższych osoby zapracowane, które lubią dobre jedzenie, albo sami należycie do tej grupy, to może przydadzą się Wam kupony do internetowego sklepu Blikle. Świetne na prezent dla najbliższych lub jako wsparcie własnych przygotowań świątecznych. Tym bardziej, że Blikle wprowadził do sprzedaży również wyroby garmażeryjne oraz wypieki świąteczne.

Blikle produkty świąteczne

Blikle produkty świąteczne 1Ja i moi bliscy lubimy czasem spróbować ciasta z dobrej cukierni. Choćby po to, żeby zainspirować się do nowych poszukiwań we własnych wypiekach. Tym razem zaintrygował mnie Nusstorte, czyli ciasto kruche z orzechami włoskimi w karmelu. Pyszny! Poza tym mam słabość do wszelkich czekolad i pralinek czekoladowych. W internetowym sklepie Blikle znajdziecie różne wypieki świąteczne oraz ręcznie robione czekolady i pralinki w dużym wyborze.

Zainteresowały mnie również sympatyczne zestawy pierniczków do samodzielnego ozdabiania. Są w nich piernikowe gwiazdki z dziurką na tasiemkę oraz gotowe zestawy dodatków, składające się z połówek migdałów, rodzynek, cukrowych gwiazdek oraz złotych i srebrnych perełek. Wystarczy wykonać prosty lukier z cukru pudru i wody lub soku z cytryny, aby samodzielnie ozdobić gwiazdki. Lubię tego typu zestawy, bo moje córki są w takim wieku, że zaczynają samodzielnie kombinować w kuchni i cieszy je, jeśli potrafią przygotować coś bez pomocy mamy. Ten zestaw od razu im się spodobał, bo mogą przygotować z niego ozdoby choinkowe dla najbliższych 🙂

Konkurs

Co można wygrać?

Jeśli macie ochotę sprawić sobie lub bliskim prezent od Bliklego, to zapraszam do konkursu. Mam do rozdania 3 bony o wartości 50 zł każdy, do wykorzystania w sklepie internetowym Blikle. Zamówienia z bonów konkursowych mogą być przesłane w dowolne miejsce na terenie Polski. Jednak pamiętajcie, że w przypadku zamówienia bez bonu konkursowego, produkty można odebrać samodzielnie z wybranej cukierni Blikle lub zamówić przesyłkę kurierską, ale tylko w miejscowościach, w których znajdują się cukiernie Blikle (Warszawa, Janki, Konstancin-Jeziorna, Józefosław, Częstochowa, Gliwice, Katowice i Kielce – dokładne adresy znajdziecie tutaj, w zakładce Lokale).

Co trzeba zrobić?

Wystarczy w komentarzach do tego wpisu odpowiedzieć na pytanie:

Która potrawa dostępna w e-sklepie Blikle najbardziej kojarzy Ci się ze Świętami Bożego Narodzenia?

Na Wasze odpowiedzi, z króciutkim wyjaśnieniem wyboru, czekam do 15 grudnia. Wybiorę trzy osoby, które otrzymają bony wartości 50 zł do e-sklepu Blikle. Wyniki ogłoszę 17 grudnia.

Blikle produkty świąteczne 2