Z radością zapraszam Was na prosty i szybki konkurs. Mam do rozdania 5 zestawów, z których każdy zawiera 4 rodzaje makaronu Lubella Inspiracje:

  • Lasagne nr 52
  • Cannelloni nr 53 (duże rurki)
  • Fusilloni nr 54 (duże świdry)
  • Conchiglioni nr 55 (muszle)

Lubella Inspiracje 4 makarony

Do Lubelli mam słabość od dawna, bo… pochodzę z Lublina 🙂 Bardzo lubię ten makaron i cenię za to, że produkowany jest z pszenicy durum, co w połączeniu z odpowiednią technologią produkcji, daje jakość zbliżoną do włoskiego ideału. Dodatkowo kształty z linii Inspiracje mocno zachęcają do korzystania z pomysłów kuchni włoskiej, w jej eleganckim wydaniu. Nie trzeba dużego talentu, wystarczy chwila czasu, żeby wyczarować coś pysznego, co z dumą będzie można podać gościom.

Ja zostałam przez Lubellę dodatkowo zainspirowana, bo oprócz makaronów otrzymałam wielki kosz produktów włoskich 🙂 Jestem pod wrażeniem tego zestawu-niespodzianki dla mnie 🙂 Bardzo dziękuję!

Spodziewajcie się w najbliższym czasie kilku przepisów, do których mnie zainspirowały makarony Lubella i cała zawartość kosza.

_

baner konkurs Lubella Inspiracje

A teraz wracam do konkursu. Pytanie konkursowe brzmi:

Dlaczego lubisz makaron?

Na odpowiedzi – wpisywane w komentarzach do tego wpisu (nie wysyłajcie zgłoszeń na maila) – czekam do 14 czerwca 2011 roku. Wyniki losowania ogłoszę następnego dnia.

Artykuł komercyjny
Tagi: