Konkurs zakończony – zobacz wyniki.

Serdecznie zapraszam Was na słodki konkurs. Przed Świętami będziemy coraz więcej czasu spędzać w kuchni, piekąc ciastka, ciasteczka, desery i inne słodkości. Zapraszam Was do podzielenia się swoimi pomysłami oraz sprawdzonymi przepisami na świąteczne słodkości. Cukier Królewski ufundował dla Was nagrody, które mogą być bardzo pomocne przy tego typu wyzwaniach w kuchni 🙂 A najciekawsze przepisy pojawią się w „Świątecznej Księdze Królewskich Przepisów” opublikowanej na stronie www.swietapokrolewsku.pl.

Nagród do rozdania mam aż 10. Mam nadzieję, że i Wy uznacie je za atrakcyjne. Sami zobaczcie:

I miejsce – Robot wieloczynnościowy Moulinex Masterchef 5000 FP519

II miejsce – Robot wieloczynnościowy Moulinex Masterchef 3000 FP316

III miejsce – Blender Moulinex DD 411

IV i V miejsce – Mikser ręczny Moulinex Prepline HM412131

VI i VII miejsce – Blenderów Moulinex DD101

VIII, IX i X miejsce – nagroda pocieszenia w postaci zestawu produktów marki Cukier Królewski: Cukier Puder w młynku, Cukier Perlisty, Cukier do wypieków.

Co trzeba zrobić?

Należy przygotować coś słodkiego i pysznego, zgodnego z ideą konkursu „Święta po Królewsku” i zawierającego w składnikach jeden z produktów marki Cukier Królewski. Następnie trzeba wysłać nazwę potrawy, przepis i zdjęcie na mój adres: ola.cruz@2smaki.pl. Mail powinien również zawierać uzasadnienie dlaczego Twoim zdaniem ta potrawa lub wypiek jest godny królewskiego stołu. Konkurs trwa do 11 grudnia 2012 roku. Jedna osoba może przesłać dowolną liczbę zgłoszeń, co zwiększa jej szansę otrzymania nagrody (nie więcej niż jednej dla danej osoby).

Regulamin konkursu znajdziecie na stronie Święta po Królewsku.

Co dalej?

Spośród nadesłanych przepisów ja wybiorę 10 moim zdaniem najlepszych i prześlę je do producenta Cukru Królewskiego. Komisja ustali, które przepisy znajdą się w „Świątecznej Księdze Królewskich Przepisów” opublikowanej na stronie www.swietapokrolewsku.pl oraz rozdzieli nagrody pomiędzy laureatów. Wyniki zostaną ogłoszone nie później niż do końca grudnia.

Życzę Wam powodzenia i z niecierpliwością czekam na Wasze propozycje świątecznych słodkości 🙂