Kilka dni temu miałam przyjemność być na konferencji prasowej marki Grycan – Lody od pokoleń. Już wiem jakie nowe smaki lodów pojawią się wkrótce na rynku. Wiem też jakie smaki lodów lubimy najbardziej. Nie będę ukrywać, że przy okazji objadłam się wspaniałymi lodowymi słodkościami 🙂

Konferencja Grycan 2014 desery

Konferencja Grycan 2014 lody jogurtowe z mangoKonferencja Grycan 2014 ankietaNowy smak, którego miałam okazję spróbować, a w najbliższych dniach i Wy będziecie mogli go kupić, to lody jogurtowe z mango. Dlaczego akurat takie? Rok temu marka Grycan wprowadziła na rynek lody jogurtowe w dwóch wersjach smakowych – truskawkowe i wiśniowe. Ponieważ konsumenci polubili ten rodzaj lodów, dziś mamy kolejny smak z jogurtowej serii. Dlaczego mango tym razem? Zobaczcie jakie smaki lodów preferujemy (badanie wykonano na grupie zaproszonych dziennikarzy i blogerów). Na pierwszym miejscu znalazły się lody waniliowe, na drugim bakaliowe, a na trzecim sorbet z mango. Dlatego właśnie mango zostało połączone z lodami jogurtowymi.

Konferencja Grycan 2014 lody

U Państwa Grycanów jedno jest niezmienne – dbałość o najwyższą jakość produktów. Każdy nowy smak lodów czy deserów musi być najpierw zatwierdzony przez całą rodzinę i współpracowników. Smaków jest w sumie ponad 60, a docierają nie tylko do sklepów spożywczych, ale i do ponad 120 lodziarni w całej Polsce. Na tym nie koniec, bo lody Grycan na stałe zagościły już w Czechach. A Państwo Grycanowie są otwarci na dalszy rozwój za granicą.

Konferencja Grycan 2014 rodzinaBardzo podoba mi się spokój z jakim Pan Zbigniew Grycan prowadzi swój rodzinny biznes. Marka jest dobrze znana wszystkim Polakom, ale Państwo Grycanowie pozostają skromni, nie zachłysnęli się sukcesem i powoli idą do przodu.

 

Konferencja Grycan 2014 ciastaJuż w trakcie spotkania z dziennikarzami mieliśmy okazję spróbować kolejnych pyszności: lodów w wybranym smaku, kruchych rurek z bitą  śmietaną oraz deserów lodowych. A po części oficjalnej zostaliśmy zaproszeni na wspaniały poczęstunek, w którym nie zabrakło lodów, koktajli, ciast, deserów – słowem wszystkiego, co marka Grycan proponuje w swoich lodziarniach. Takie spotkania są niezapomniane 🙂

Konferencja Grycan 2014 koktajle

Tagi: