Ja i Danka, u której niedawno byłam z wizytą, zapraszamy Was na prostą zabawę, w której można wygrać jedną z trzech książek Nigelli.

Zabawa z Danką - Konkurs z jogurtem naturalnym Danone


Jeśli ktoś jeszcze nie wie kim jest Danka, to zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu:

Ja i moje dzieci kochamy jogurt naturalny i często jemy go na śniadania i kolacje oraz dodajemy do zup i sałatek. Używam go w większości przepisów, w których składzie jest śmietana (nawet do kruchych ciast!). Dlatego dziś chciałabym zapytać o Wasze pomysły na jogurt naturalny.

Konkurs

Wystarczy w komentarzach do tego wpisu napisać jaki jest Wasz ulubiony sposób na wykorzystanie jogurtu naturalnego. Nie ograniczam Was tylko do kulinariów, ale niech to będą realne pomysły, np. deser, maseczka na twarz itp. Możecie napisać dokładny przepis lub tylko opisać krótko Wasz pomysł.

Na odpowiedzi czekam do piątku, 18 maja. Wyniki ogłoszę w poniedziałek, 21 maja. Każdy może przesłać tylko jedną odpowiedź. Ja wybiorę spośród wszystkich Waszych odpowiedzi trzy, które zostaną nagrodzone jedną z książek Nigelli: Nigella ekspresowo, Jak być domową boginią i Przepisy z serca domu. Książki wybiorę losowo, ale możecie dopisywać na której Wam najbardziej zależy 🙂

Biorąc udział w zabawie akceptujecie jej regulamin.

Tagi: