Wszystkich studentów, a przede wszystkim studentki, które tu zaglądają serdecznie zapraszam do udziału w konkursie 🙂 Mój blog jest jego patronem medialnym w kategorii „blogi kobiece”.

Polska blogosfera jest coraz silniejsza. Przybywa interesujących blogów i zdolnych blogerów, w tym także tych, którzy na blogowanie znajdują czas między zacięciami. Dlatego też Konkurs na blog Studencki 2009 cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a ciekawych i oryginalnych blogów, które zgłosiły się do rywalizacji, nie brakuje.


Już od pierwszego października studenci-blogerzy mogą rejestrować się na stronie konkursowej: www.blogstudencki.pl. Zainteresowani mają do wyboru jedną z trzech kategorii blogi kobiece, IT, życie studenckie. Uczestnicy muszą być studentami – jest to główny warunek przystąpienia do rywalizacji. Nieistotny jest natomiast staż bloga, pod uwagę będą brane wpisy, stworzone podczas trwania konkursu. Jego zakończenie nastąpi 15 stycznia 2010 roku, po dwutygodniowych obradach jury zostaną przyznane nagrody.

Poprzez konkurs jego organizatorzy: Brand New Media, właściciel sieci blogvertising.pl (http://blogvertising.pl/) oraz portal studencki dlaStudenta.pl chcą zachęcić młodych ludzi do blogowania oraz świadomego uczestnictwa w nowych mediach. Blogi mają coraz większe znaczenie, coraz więcej osób decyduje się na taki sposób komunikacji, a także przekazywania wiedzy.


W konkursie nagrodzone zostaną po trzy pierwsze miejsca z każdej kategorii. Najlepsi blogerzy otrzymają netbooki, które z pewnością przydadzą się laureatom. Zarówno na uczelni, jak też w blogowaniu. Zwycięzcy otrzymają również aparaty fotograficzne od Lomography, plecaki firmy Smith’s, mp3, Ipody, kosmetyki, książki, a także wiele innych ciekawych i praktycznych gadżetów. Dla wyróżnionych autorów przewidziane są także nagrody specjalne: płatna praktyka w iWoman oraz roczna publikacja bloga na portalu dlaStudenta. Szczegółowe informacje związane z konkursem zainteresowani znajdą na stronie www.blogstudencki.pl.Konkursowi patronują:


Interaktywnie.com, Notatek.pl, Kariera.com.pl. iWoman, Portal Praktyk, Gazeta Studencka, Maturzysta, Dilemmas Magazine, Wywrota.pl, Socjum.pl, Lomografia Polska, Radio Euro

blogi: kuchniaolicruz.bloog.pl, psychika.net, appleblog.pl, tomasz.topa.pl


Sponsorzy:

Oriflame, Lomography, Supersklep, Smith’s, OklejGo

Tagi: