5 lat minęło i wcale mi się nie znudziło 😉 Nawet wręcz przeciwnie – wciąż pojawiają się nowe wyzwania, które nie pozwalają na nudę.

Na przykład nagrywanie i składanie filmów to dla mnie temat pełen niespodzianek i niewiadomych. Jednak chciałabym go nadal rozpoznawać. Zamierzam dalej rozwijać swoją wiedzę w tym temacie i mam nadzieję, że filmy zarówno te nagrywane przez ekipę 2 smaki (czyli moją rodzinę), jak i te z nowej serii Bajeczne smaki, nagrywane do spółki z Anią, będą coraz lepsze.

Jeśli macie ochotę, to możecie obserwować/lubić 2smaki na Facebooku lub Twitterze, przy czym w tym ostatnim miejscu to Janek komentuje i zapowiada kolejne wpisy. A tych, którzy jeszcze nie czytali zapraszam na wywiad ze mną w serwisie gotujmy.pl.

***

Bardzo dziękuję wszystkim zaglądającym, komentującym i gotującym z przepisów na mojej stronie 🙂 Bez Was ten blog nie byłby blogiem 🙂 Będzie mi bardzo miło, jeśli nadal będziecie zaglądać, komentować i gotować 🙂

***

Odpoczywam w kuchni - fartuch i kubek

Skoro dziś świętujemy, to chciałam Was serdecznie zaprosić na

KONKURS

Przypomnijcie sobie jeden przepis z mojej strony, który zapadł Wam w pamięć, który już wypróbowaliście lub chcielibyście wypróbować. Jeżeli macie więcej takich przepisów, to je podajcie, ale nie więcej niż trzy. Chodzi mi o takie najlepsze Waszym zdaniem. Napiszcie też krótkie uzasadnienie dlaczego akurat ten przepis.

Odpowiedzi wpisujcie w komentarzach do tego wpisu, do 30 marca. 2 kwietnia ogłoszę wyniki konkursu.

Trzy osoby, których odpowiedzi najbardziej mi się spodobają, otrzymają po jednym zestawie: kubek + fartuch z logo 2 smaki. Wśród pozostałych osób, które wskażą jeden do trzech przepisów na mojej stronie, wylosuję 4 osoby, które otrzymają kubki 2 smaki i 4 osoby, które otrzymają fartuszki 2 smaki.

Kubek 2 smaki jest duuuży – pomieści 420 ml! Fartuch 2 smaki ma długość 80 cm.

Nie ukrywam, że Wasze odpowiedzi będą dla mnie cenną wskazówką, co lubią moi Czytelnicy 🙂 Dlatego tym bardziej zachęcam do wzięcia udziału w tej zabawie.